Na úvod

07.03.2008 16:43

Proč jsme zde?

V dnešní době mnoho lidí stále více a více se propadá do zadlužení, které neumí řešit. Jejich zadlužení se stále zvětšuje a velmi takovým lidem ztěžuje život. Dále se najdou lidé, kteří nechtějí zbytečně platit za to, za co platit nemusí. Mnoho lidí platí zcela zbytečně vysoké úroky společnostem, které místo, aby jim pomohly, stále jen jejich situaci výrazně zhoršují.

Klasickou ukázkou jsou například různé platební karty, na které si lidé nakoupí, ale ani netuší, co je to bude stát. Často se stavá, že veškeré peníze, které vydělají, jdou na splacení dluhu na kartách. A lidé, protože jim hotové peníze nezbývají, jen dál na ty karty nakupují i bežné potraviny, a tak vlastně neustále platí ...

Co nabízíme?

Nabízíme zajištění analýzy vaší situace, a návrhu řešení. Vycházíme z několika možných řešení a snažíme se najít řešení nejvhodnější. Aby klient co nejvíce ušetřil. Dále máme pro vás připravena dalsí řešení, která vám pomohou snížít pravidelné měsíční náklady na živobytí. A to často i o mnoho tisíc měsičně. Můžeme vám například zajistit nějaké peníze z kazdodení útraty, kterou máte, atˇ už jsou to potraviny, benzín, eletřina, telefonování, dovolená, či dokonce bydlení.